Projekt skupljanja starih baterija

Autor: Administrator , 11. 10. 2016. 17:44

Provođenje projekta zamišljeno je kao suradnja sa školama koje bi organizirale i motivirale učenike u skupljanju baterija (organizacija natjecanja među razredima, objava skupljenih količina i najboljeg razreda na oglasnoj ploči i sl.) te pozvali Friš d.o.o. kad spremnik bude pun da ga isprazne! Puno više informacije možete pogledati na internet stranicama Friško d.o.o.

Pčelica spelica 2016 - Marin Mikec osvojio 3. mjesto!

Autor: Administrator , 18. 5. 2016. 15:52

Proglašenjem pobjednika završilo je dvodnevno natjecanje u sricanju riječi na engleskom jeziku pod nazivom Pčelica Spelica, odnosno Spelling Bee, održano u VIP salonu sportske dvorane Gradski vrt, u organizaciji OŠ “Tin Ujević”. Učenici su se natjecali u četiri kategorije, odnosno razine. U 2. kategoriji (5. i 6. razredi) učenik 6.b Marin Mikec osvojio je 3. mjesto. Čestitke njemu i učiteljici Mariji Čelar koja mu je i razrednica.

Pčelica spelica - Karlo Tkalec osvojio 2. mjesto

Autor: Administrator , 15. 5. 2014. 21:00

Već drugi put sam sudjelovao na natjecanju "Pčelica spelica". Lijepo smo se zabavili, ponešto smo i naučili i siguran sam da ćemo se zauvijek sjećati toga. Na početku smo svi bili napeti i bilo nas je strah nastupati pred toliko druge djece i ljudi, ali smo se bolje osjećali nakon što su naši mentori bili prozvani da se okušaju u "spelovanju".

Moj prijatelj Andrej je nažalost ispao u drugom krugu, ali uvjeren sam da je on to mogao i bolje, dok je moja prijateljica Mihaela dospjela do polufinala.

Ja sam završio na drugom mjestu i smatram to uspješnim. Natjecanje mi se jako svidjelo i vjerujem da se svidjelo mojim prijateljima, samo mi je žao što već završavamo osmi razred osnovne škole i da zbog toga ne ćemo moći više sudjelovati u tom natjecanju.

Ipak smo se zabavili, važno je sudjelovati i vjerujem da ovo nezaboravno iskustvo ne ćemo tako lako zaboraviti.

Karlo Tkalec 8.b

Više o natjecanju na facebook stranici

Nebo na poklon

Autor: Administrator , 10. 5. 2012. 20:36

"Nebo na poklon" međuškolski je projekt koji je pokrenulo Fizikalno društvo Split. Zahvaljujemo našoj tadašnjoj učiteljici engleskog jezika Klari Bilić Meštrić koja nas je 2005. godine uključila u ovaj projekt. Pogledajte OVDJE.

« Prosinac 2017 »