Uspješan projektni dan - 7. listopada 2011.

Autor: Tihomir Jurčević, 8. 10. 2011.

Preko 700 učenika i 50 učitelja, izobilje aktivnosti i sve je prošlo gotovo savršeno. Samo o nekim detaljima možete pročitati kratke tekstove i pogledati fotografije ovdje...za sve ostalo, pobrinite se sami, budite aktivni sudionici procesa, a ne samo promatrači.

Atletski višeboj u organizaciji ŠŠD "Ginko" uspješno su realizirale učiteljice TZK-e Branka Peler i Slavka Glibanović, naravno uz veliku pomoć svih djelatnika i sudjelovanje učenika. Bila je to dobra priprema za atletska natjecanja učenika osnovnih škola, odnosno Školskih športskih društava (ŠŠD).

Učenici 6.a sa svojom razrednicom Sandrom Dujmić ispisivali su eko poruke na eko materijalu koje su kasnije postavili na različitim mjestima u školskom dvorištu..još samo da ih se nakon čitanja počnemo i pridržavati.

Učenici 6.b sa svojom razrednicom Marijom Čelar sakupili su plodove jeseni i na zanimljiv način postavili ih na travnatu površinu ispred "Male škole".

Učenici 8. razreda sa svojim razredicima: Tatjanom Budač, Veseljkom Ničićem, Marijom Gusić (zamjena Ivani Marincel koja je na bolovanju) i Borislavom Dokić, organizirali su vožnju biciklom i sportske aktivnosti na igrališu u Koranskoj.

Naravno, bilo je još puno toga, recimo samo da su učeniic razredne nastave imali plesne aktivnosti, likovne kreativnosti (projekt "Djeca zajedno"), šetnju i upoznavanje mjesta i utvrđivanje prometnih pravila kretanja naseljem...bilo je toliko toga da bismo u nabrajanju svejedno nekoga izostavili, stoga molimo sve učenike i učitelje da mailom šalju svoja zapažanja, tekstove i fotografije kako bismo sadržajno još više obogatili našu web stranicu.