Učiteljica Irena Slovaček - "Vježbajmo od osnovne škole"

Autor: Administrator , 24. 1. 2013.

Za 2013. godinu plan nam je proširiti program pod akcijom "Vježbajmo od osnovne škole“. Naime, OŠ Tenja u suradnji s učiteljima TZK-e te plesnim studijima naše regije, za sve zainteresirane učenike osnovnih škola u Osijeku i okolici, dan prije konvencije, organizirati radionice plesa i aerobika, Kickboxing igranice za djecu, Krav Maga samoboranu za djecu i slično, te time već u ranoj dobi osvijestiti brigu o zdravlju tijela i duha.

Sve ove radionice voditi će vrhunski stručnjaci kroz edukaciju djece i mladih s ciljem usađivanja osobina kao što su sportsko ponašanje i entuzijazam, razvoj mentalnih sposobnosti, samodiscipline, samokontrole, samopoštovanja, poštovanja drugih osoba u zajednici.

Možete pogledati video

s prošlogodišnje konvenciju u Portanovi.

Informacije o eventu uskoro možete pročitati na

www.different.com.hr

Nakon uspješno organizirane prve Međunarodne aerobik konvencije Dance Different – Be Different vol.1 udruga Gradski ritam Osijek za 2013. godinu priprema novu poslasticu za sve ljubitelje sporta u gradu Osijeku i okolici. Naime, ove godine u suradnji s klubom Martial Arts Osijek organizira projekt pod zajedničkim imenom BE DIFFERENT- BE STRONG. Ove godine građane osim druge aerobik konvencije očekuju fitness radionice, Krav Maga seminari, kettlebell radionice, radionice samoobrane i dr., a sve s ciljem promicanja zdravog i kvalitetnijeg življenja, poticanja brige prema samom sebi kroz sportsku rekreaciju & ples, kondicijske pripreme te na posljetku borilačke vještine i vještine samoobrane.

Već je konvencija u 2012. godini pokazala kako smo na dobrom putu k ostvarivanju zadanih ciljeva jer smo ostvarili  željenu sinergiju, te zasigurno bili kvalitetan promotor kako zdravog života uz sport, tako i našeg grada kao i cjelokupne regije. Naime, držimo kako smo uspjeli „razbuditi“ istočni dio Hrvatske posebice jer su naš grad posjetila uistinu zvučna imena aerobik scene. Novine u programu koje planiramo uvesti u 2013. godini, zasigurno će nas još više približiti željenom cijelu ostvarivanja zdravog života kao i promicanja regije u cijelini a imena koja su već potvrdila dolazak su Jose Martinez (Reebok, Njemačka), Marco Castellano (Italija), Orlando Lopac (Reebok, Hrvatska), Mario Valentić (Reebok, Hrvatska), Andrijašević Marija (Adidas, Hrvatska), Balasz Fuzessy (Nike, Mađarska), Marko Geršak (Slovenija), Peter Dragović (Slovenija), Ninas Fitnes Tim (Srbija), Dubravka Boškov (Srbija), Jasna Đokić (Srbija), Davor Ilić (Hrvatska), Daniel Bata (Austrija), Branko Galić (Srbija), Saša Rajnović (Hrvatska), Marino Bašić (Hrvatska), Ivan Pokrajac (Hrvatska), Les Mills (Francuska) Dragan Franjković (Hrvatska), Irena Slovaček (Hrvatska).

Do sada su ovakve konvencije organizirali veliki sportski brandovi u ograničenim prostorima fitnes centara ili sportskih dvorana. Naša je ideja pomaknuti navedene granice pod motom „DANCE DIFFERENT-BE DIFFERENT!“ jer i svjetski trendovi napuštaju dvorane i odlaze u open space prostore čime pokazuju kako aerobik nije namijenjen samo uskom krugu sportaša, već puno širem broju ljudi, kako mladih tako i onih starijih.Naša je vizija plesati u drugačijem prostoru, otkačenom style-ingu, t-shirt- ima, šeširima, sunčanim naočalama, patikama, prslucima, sakoima, te pokazati da su sport i ples dio našeg style-inga, a. Sport je naš stil života. Vizija nam je podijeliti ga s drugima te osvijestiti građane o postojanju istog.

Stay different! Stay strong!

« Travanj 2024 »